Förvaltning

Förvaltning ansvarar övergripande för förvaltningsområdena Västra Mölndal, Östra Mölndal och Centrum samt för Service och felanmälan

Henrik Freed

Henrik Freed

Chef förvaltning

031-720 84 05 henrik.freed@molndalsbostader.se
Camilla Vig

Camilla Vig

Förvaltare

031-720 84 26 camilla.vig@molndalsbostader.se

Enerbacken, Stensjön, Kvarnbyn och Kållered

Sture Moberg

Sture Moberg

Förvaltare

031-720 84 22 sture.moberg@molndalsbostader.se

Västra Bosgården, Bifrost, Jungfruplatsen och Eklanda

Ulf Bergh

Ulf Bergh

Förvaltare

031-720 84 32 ulf.bergh@molndalsbostader.se

Centrala Mölndal och Östra Bosgården

Sarab Daifallah

Sarab Daifallah

Förvaltningsassistent

031-720 84 14 sarab.daifallah@molndalsbostader.se
Bernt Henriksson

Bernt Henriksson

Intern service

031-720 84 23 bernt.henriksson@molndalsbostader.se
Emelie Rosenblom

Emelie Rosenblom

Servicekoordinator

emelie.rosenblom@molndalsbostader.se
Helene Wahlqvist Sandell

Helene Wahlqvist Sandell

Boendekonsulent

031-720 84 13 helene.sandell@molndalsbostader.se
Mikael Carlén

Mikael Carlén

Arbetsledare fastighetsarbetare

0739-10 84 26 mikael.carlén@molndalsbostader.se